poniedziałek, 28 kwietnia 2014

W bojowym nastroju.

Jak zwykle to u mnie bywa kiedy zobaczę materiał ,który pobudzi moją wyobraźnię od razu powstaje wizja tego co z niego uszyję. 
Sukienka w pierwszym zamyśle miała być bez ramiączek ,a dół miał być skrojony w kształcie prostokąta i w pasie umarszczony. Jednak przy krojeniu doszłam do wniosku ze ciężko mi będzie umarszczyć w pasie dość sztywny materiał i lepiej będzie jak skroję dół po prostu z koła.
Góra powstała na podstawie wykroju z Burdy 12/2013 model122.
Ramiączka doszywałam już po uszyciu sukienki bo niestety nie chciała dobrze się trzymać na biuście ;) Tym sposobem miałam troszkę prucia , ale wolałam pomęczyć się niż później denerwować się przy noszeniu mojej sukieneczki. 


Sukienka DIY
Zdjęcia Patryk Zygan

14 komentarzy:

 1. jestem tu pierwszy raz.. Piękna twarz, zęby i wgl :D

  OdpowiedzUsuń
 2. wyszło świetnie, a ja ciągle nie mogę się napatrzeć na Twoją fryzurę! Wyglądasz bosko!

  OdpowiedzUsuń
 3. Odważna sukienka ale mi się podoba :) bo ja w ogóle lubię militarne ciuchy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest pierwszy ciuch u mnie w taki wzór, ale nieostatni :)

   Usuń
 4. Będę szczera, nie lubie motywu panterki, ale w takim wydanieu, nawet mnie przekonuje. Swietna sukienka i wyglądasz w niej świetnie. Trzeba by teraz przerobić powiedzenie na "Za mundurem PANOWIE sznurem" :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. mam pytanie gdzie były robione te zdjęcia, zwłasza to we ''wnętrzu'' ;) w Pile dwa lata temu włóczyłam sie po opuszczonych wagonach i zastanwiam sie, czy to nie onie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcia były robione w Ostrowcu Świętokrzeskim.

   Usuń